پاسخنامه تشریحی آزمون نظارت و اجرا عمران اسفند۱۴۰۲

فهرست مطالب

مهندسان عمران واجد شرایط شرکت در آزمون پایه ۳ نظام مهندسی اجرا در عصر روز پنجشنبه ۱۷ اسفند و داوطلبان آزمون نظام مهندسی نظارت عمران در صبح روز جمعه ۱۸ اسفند در رقابتی برابر شرکت نمودند. آزمون های پایه ۳ نظارت و اجرای عمران دارای ۶۰ سؤال بوده، نمره منفی دارد و بصورت کتاب باز  می باشد. شرکت کنندگان در آزمون نظارت یا اجرای عمران با پاسخ صحیح به حداقل نصف سوالات (بدون پاسخ غلط)، یا به عبارتی کسب نمره ۵۰ از ۱۰۰ می توانند مشمول دریافت پروانه اشتغال به کار نظام مهندسی در هر کدام از صلاحیت ها شوند.

سابقه برگزاری آزمون نظام مهندسی

سابقه برگزاری آزمون نظام مهندسی برای اولین بار به سال ۱۳۷۳ بر می گردد و از آن تاریخ در هر دوره با تجدید نظرهای انجام شده بر روی منابع و سوالات بر درجه سختی و میزان مفهومی بودن آن افزوده شده است. تا جایی دیگر ابزارهای مانند کلید واژه و … کارکرد خود را از دست داده اند و شرکت کنندگان می بایست دانش و بینش مهندسی را طبق مقررات ملی ساختمان فراگرفته باشند و بتوانند از منابع مربوط استخراج نمایند.

دانلود پاسخنامه آزمون نظام مهندسی اجرا و نظارت عمران اسفند ۱۴۰۲

پاسخنامه آزمون های نظارت و اجرای عمران اسفند ۱۴۰۲ با کوشش تیم مهندسی عمران دپارتمان آمادگی آزمون نظام مهندسی خانه عمران بخصوص اساتید مجترم جناب آقایان مهندس سپهر غلامی و دکتر محمدجواد مهدی زاده تهیه و تدوین شده است. این پاسخنامه معتبر  با بررسی دقیق بندهای مربوطه در مباحث مقررات ملی ساختمان  رشته عمران نگارش شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در خصوص این آزمون و سایر آزمون ها و مسائل حرفه ای با شماره ۰۲۱۸۴۳۶۰ داخلی ۲ تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *